Navigácia

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella
  Zš S MŠ M. Hella Štiavnické Bane č. 128, 969 81
 • 045 6929187
Počet návštev: 1247415

Mapa

Streda 20. 10. 2021

Narodeniny a meniny

Dnes (Streda 20.10.2021)
Stela Hiklová (2.A)
Pozajtra (Piatok 22.10.2021)
Andrea Lintnerová (6.A)
Šimon Neuschl (1.A)

Vitajte na stránkach našej školy, navštívte aj našu stránku www.zakladnaskola.com

 

 

Novinky

 • Pekný deň prajem, vážení rodičia a milí kolegovia,

  z UPSVaR nám zaslali informáciuu pre rodičov a učiteľov, na základe ktorej by som Vám rád dal do pozornosti dnešnú večernú ponuku na programe RTVS 2. Dnešné večerné vysielanie bude patriť dokumentu V sieti. Jedná sa o dlho očakávaný dokumentárny film, ktorý naliehavým spôsobom otvára tabuizovanú tému zneužívania detí na internete. Film nie je určený výlučne pre profesionálov, ale pre celú širokú verejnosť, rodičov.

  Upútavka na film:

  https://www.youtube.com/watch?v=OxUZz5wP5Pc

 • Vážení rodičia,

  aktualizujeme informáciu o prezenčnom vyučovaní žiakov materskej školy a žiakov 1. stupňa ZŠ s MŠ M. Hella v Štiavnických Baniach.

  Podľa aktuálnych rozhodnutí MŠVVaŠ SR je možné, aby prebiehala výučba na našej ZŠ s MŠ od pondelka 8. 3. 2021 prezenčne. To znamená, že do materskej školy i základnej školy (1. stupeň) môžu nastúpiť všetci žiaci, ktorých rodičia budú mať o prezenčné vyučovanie detí záujem.

  Pri nástupe dieťaťa do školského zariadenia bude rodič povinný predložiť vyhlásenie o bezinfekčnosti zákonného zástupcu potvrdeného testom (alebo výnimkou z testovania) nie starším ako 7 dní. Vyhlásenie o bezinfekčnosti môžete poslať cez rodičovské konto na EduPage alebo po dieťati (Príloha č. 11a). Nájdete ho tu: https://www.minedu.sk/25896-sk/navrat-do-skol-2021-aktualizovany-k-8-3-2021/

 • Vážení rodičia,

  dovoľte nám informovať Vás o aktuálnej situácii týkajúcej sa prezenčného vyučovania žiakov materskej školy a 1. stupňa ZŠ s MŠ M. Hella v Štiavnických Baniach.

  Podľa aktuálnych rozhodnutí MŠVVaŠ SR je možné, aby prebiehala výučba na našej ZŠ s MŠ od pondelka 8. 3. 2021 prezenčne. To znamená, že do materskej školy i základnej školy (1. stupeň) môžu nastúpiť všetci žiaci, ktorých rodičia budú mať o prezenčné vyučovanie detí záujem. Pri nástupe dieťaťa do školského zariadenia bude rodič povinný predložiť vyhlásenie o bezinfekčnosti zákonného zástupcu potvrdeného testom (alebo výnimkou z testovania) nie starším ako 7 dní.

 • Vážení rodičia a zákonní zástupcovia,

  oznamujeme Vám, že kvôli momentálnej pandemickej situácii je od stredy 3. 3. 2021 prezenčné vyučovanie znovu prerušené. Do školského klubu (1.stupeň ZŠ) a do materskej školy budú môcť prísť striktne iba tie deti, ktorých obidvaja rodičia musia denne dochádzať do práce a zamestnávateľ im neumožnil pracovať z domu. (Patria ku kritickej infraštruktúre - zdravotníci, hasiči, polícia, predavačky a podobne.) Prosíme rodičov, ktorí sú v tejto situácii, aby urýchlene kontaktovali triedne učiteľky svojich detí a oznámili im, že potrebujú umiestniť svoje dieťa do školského zariadenia. Ďakujeme.

 • Vážení rodičia,

  dovoľte, aby sme Vám pripomenuli, že návrat detí po prázdninách do školy (1.stupeň) a materskej školy je stále podmienený negatívnym testom jedného z rodičov (nie starším ako 7 dní), ktorí žijú s dieťaťom v spoločnej domácnosti.

  Preto Vám dávame do pozornosti, že testovanie v telocvični ZŠ v Štiavnických Baniach bude prebiehať v sobotu 20.2.2021 v čase od 8:00 do 12:00 hod.

 • Vážení rodičia,

  oznamujeme Vám, že v priestoroch telocvične ZŠ v Štiavnických Baniach bude vytvorené mobilné odberové miesto v sobotu 13.2.2021. Možnosť otestovať sa antigénovými testami môžete využiť v čase od 8:00 do 12:00 hod.

 • Vážení rodičia,

  dovoľte, aby sme Vás informovali, že pri nástupe žiaka do materskej školy alebo základnej školy (1. stupeň), bude potrebné, aby dieťa so sebou malo Čestné vyhlásenie a súhlas so spracovaním údajov. Nájdete ho tu: https://www.minedu.sk/data/att/18620.docx .

  Jeho prílohou by mala byť: Kópia potvrdenia o negatívnom výsledku RT-PCR testu alebo potvrdenie negatívneho výsledku antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie alebo potvrdenie o výnimke.

  K ich doručeniu môžete využiť aplikáciu EduPage a z rodičovského konta nám ich môžete poslať elektronicky. Rovnako môžete odoslať aj potvrdenie o negatívnom teste.

 • Vážení rodičia,

  od 8.2.2021 (pondelok) sa obnovuje prezenčné vyučovanie v materskej škole a na 1. stupni základnej školy. Nástup dieťaťa do školského zariadenia je podmienený negatívnym testom aspoň jedného z rodičov, ktorí s dieťaťom žijú v spoločnej domácnosti, ktorý nesmie byť starší ako 7 dní. (To znamená, že platný bude negatívny test s dátumom od 2.2.2021).

  Pri vstupe do školy i materskej školy bude musieť každé dieťa odovzdať aj Čestné vyhlásenie a súhlas so spracovaním osobných údajov. Odkaz na toto Čestné vyhlásenie Vám poskytneme v najbližších dňoch, nakoľko toto má byť ešte aktualizované MŠVVaŠ SR.

 • Vážení rodičia,

  dovoľte nám oznámiť, že v súvislosti s celoslovenským skríningovým testovaním obyvateľov bude v dňoch 23. a 24. januára 2021 zriadené mobilné odberové miesto aj v obci Štiavnické Bane. V priestoroch telocvične ZŠ bude možnosť dať sa otestovať antigénovým testom.

  V súvislosti so zabezpečením a s organizáciou testovania Vás prosíme, aby ste svoj záujem dať sa otestovať v obci Štiavnické Bane nahlásili triednemu učiteľovi Vášho dieťaťa do zajtra (utorok 19.01.2020 do 8:00 hod.). Ďakujeme.

 • Vážení rodičia, milí žiaci,

  školské vyučovanie bude aj v týždni od 18. 1. 2021 prebiehať dištančnou formou (online cez aplikáciu ZOOM) pre všetkých žiakov základnej školy (1. stupeň aj 2. stupeň).

  Z tohto dôvodu Vás informujeme, že pokiaľ rodičovi nie je umožnené pracovať z domu, je možné od 18.1.2021 zriadiť školský klub detí 1.stupňa pre deti rodičov z kritickej infraštruktúry (zdravotníci, hasiči, príslušníci policajného zboru a pod.) alebo pre deti, ktorých rodičia nemajú umožnené vykonávať prácu z domu. Za rovnakých podmienok bude otvorená aj trieda materskej školy. Zvoz detí školským autobusom bude zabezpečený.

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella
  Zš S MŠ M. Hella Štiavnické Bane č. 128, 969 81
 • 045 6929187

Fotogaléria